Aplikacja via gustica

Aplikacja via gustica – Dwujęzyczny przewodnik turystyczny dla systemów iOS i Android

Dzięki tej aplikacji otrzymasz wiele wskazówek turystycznych i kulinarnych dla polsko-niemieckiego regionu przygranicznego

Dawno już minęły czasy, w których przewodnik turystyczny wymagał dodatkowego miejsca w bagażu, a z urlopu powracał z oślimi uszami. Nowoczesne przewodniki turystyczne dostępne są dziś również w wersjach dla smartfonów, są regularnie aktualizowane i wygodnie mieszczą się nawet w bagażu podręcznym. Od dziś również via gustica dostępna jest jako aplikacja, która koncentruje się na popularnym regionie turystycznym saksońskich Górnych Łużyc oraz polskiego Dolnego Śląska. Możesz ją mieć zawsze przy sobie.

Darmowa dwujęzyczna aplikacja na smartfony z systemem iOS i Android jest mobilnym przewodnikiem turystycznym z funkcją GPS, który prowadzi do odkrycia fascynujących krajobrazów oraz poznania kulinarnych specjalności regionu. Dostarcza ona informacje oraz zawiera liczne wpisy na temat atrakcji w regionie, wypoczynku i wydarzeń, kulinariów i rzemiosła. Różne zakładki umożliwiają łatwy dostęp do tych informacji. Obsługa aplikacji jest intuicyjna i wygodna oraz zawiera wszystkie informacje w języku polskim i niemieckim.

Darmowa aplikacja dostępna jest w sklepie internetowym Google Play jak również App Store dla urządzeń Apple.

Noclegi

Reklama